Maja_01_low

 MÁRIA STRAPCOVÁ

majiteľka, realitná maklérka

+421 911 499 441

mariastrapcova@mariastrapcova.sk

V realitách som od roku 2017. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom. Práve to je pre Vás garanciou, že predáte alebo kúpite nehnuteľnosť kvalitne a bezpečne  s  mojou 100%-nou podporou. Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej  úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom - predať   Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti. A aby som svoje skúsenosti, vedomosti a zásady šírila ďalej, rozhodla som sa svoju prácu rozšíriť o ďalších členov, ktorí v súčasnosti tvoria môj tím.

 

 

Samo_02_low

MGR. SAMUEL KUNA

realitný maklér

+421 947 954 700

reality.kuna@gmail.com

 

Volám sa Samuel Kuna a som vyštudovaný právnik. Právo som študoval na Právnickej fakulte Univerzity Mateja Bela.

Medzi moje záľuby patrí šport, ako napríklad beh, box, bicyklovanie, plávanie a zaujímam sa tiež o strategické počítačové hry. Som aj príležitostný hráč šachu. Počas štúdia na vysokej škole som sa zoznámil a zaujímal o právo nehnuteľností ako napr. pozemkové, katastrálne a stavebné právo. Štátnice, ktorými som ukončil svoje bakalárske štúdium, som absolvoval z predmetu správne právo.

Z tohto dôvodu som sa rozhodol podnikať na trhu s nehnuteľnosťami na pozícii realitný maklér. Pri práci realitného makléra sa orientujem predovšetkým na spokojnosť klienta, ktorá je pre mňa vždy na prvom mieste. Táto práca ma napĺňa a snažím sa ju robiť na najvyššej úrovni. Špecializujem sa na top prezentáciu a propagáciu pri predaji nehnuteľností.

 

   

 

 

Martin_03_low

MARTIN STRAPEC

realitný maklér

+421 902 877 283

reality.strapec@gmail.com

 

Volám sa Martin, venujem sa športovaniu, zbožňujem zdravý životný štýl. Mojou vášňou je pomáhať ľuďom a vytvárať pozitívne zmeny v ich životoch. S prísnou disciplínou a priateľským prístupom sa budem snažiť byť prínosom pre klientov v mojej práci makléra. Rozhodol som sa pre túto prácu, pretože ma fascinuje jej obrovský potenciál a chcem využiť svoje schopnosti na dosiahnutie úspechov pre klientov a samozrejme aj seba samého.