zmena_foto

MÁRIA STRAPCOVÁ

Majiteľka, realitná maklérka

+421 911 499 441

mariastrapcova@mariastrapcova.sk

V realitách som od roku 2017. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom. Práve to je pre Vás garanciou, že predáte alebo kúpite nehnuteľnosť kvalitne a bezpečne   s  mojou 100%-nou podporou.  

 Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej   úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom - predať   Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti. 

A aby som svoje skúsenosti, vedomosti a zásady šírila ďalej, rozhodla som sa svoju prácu rozšíriť o ďalších členov, ktorí v súčasnosti tvoria môj tím.

 

 uprava_foto

MGR. SAMUEL KUNA

realitný maklér

+421 949 223 926

reality.kuna@gmail.com

 

Volám sa Samuel Kuna a som vyštudovaný právnik. Právo som študoval na Právnickej fakulte Univerzity Mateja Bela.

Medzi moje záľuby patrí šport, ako napríklad beh, box, bicyklovanie, plávanie a zaujímam sa tiež o strategické počítačové hry. Som aj príležitostný hráč šachu. Počas štúdia na vysokej škole som sa zoznámil a zaujímal o právo nehnuteľností ako napr. pozemkové, katastrálne a stavebné právo. Štátnice, ktorými som ukončil svoje bakalárske štúdium, som absolvoval z predmetu správne právo.

Z tohto dôvodu som sa rozhodol podnikať na trhu s nehnuteľnosťami na pozícii realitný maklér. Pri práci realitného makléra sa orientujem predovšetkým na spokojnosť klienta, ktorá je pre mňa vždy na prvom mieste. Táto práca ma napĺňa a snažím sa ju robiť na najvyššej úrovni. Špecializujem sa na top prezentáciu a propagáciu pri predaji nehnuteľností.

 

20230903_114923  

BC. ZUZANA MAŤUGOVÁ

realitná maklérka

+421 944 870 418

reality.matugova@gmail.com

 

Volám sa Zuzana Maťugová, už 32 rokov žijem v našom malebnom meste Dolný Kubín. Ako vyštudovaný sociálny pracovník vynikám svojou komunikáciou s ľuďmi a ústretovosťou.

Práca makléra bola vždy mojou vysnívanou profesiou a teraz si žijem svoj sen. Svoju precíznosť, odhodlanosť a poctivosť chcem využiť pri každom výbere nehnuteľnosti tak, aby som vám  vaše nové ,,hniezdočko,, ušila na mieru tak, aby ste svoj voľný čas trávili so svojou rodinou v novom byte alebo na záhrade nového domu presne tak, ako ho trávim ja so svojimi deťmi,  manželom a priateľmi. 

 

p3310205-small

ANNA SOKOLOVÁ

virtuálna asistentka

+421 944 998 304

asistentka.strapcova@gmail.com

 

Prácu popri materskej dovolenke som hľadala asi 10 rokov. Skúšala som všetko, čo trh ponúkal - predaje, dotazníky, “manualnu prácu”-vykľul sa z toho podvod.

Teraz pracujem ako virtuálna asistentka pre pani Strapcovú a jej kanceláriu a stíham skĺbiť rodinný aj pracovný život. Je to najlepšia práca popri rodičovskej dovolenke. Ostávam v kontakte s prácou, ale stíham sa venovať aj deťom a rodine.

A to, že sa venujem práci s realitami, mi neskutočne rozšírilo obzory. Táto oblasť je veľmi rôznorodá.