Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


background

          ZVÝŠ SI TVOJ FINANČNÝ ROZPOČET

          PRINES DO RODINY ĎALŠIE PENIAZE

          JE TO JEDNODUCHÉ!

 

Kto je TIPÉR? 

Tipér je osoba, ktorá posúva informácie. V našom prípade osoba, ktorá posúva informácie o tom, kto a kde predáva svoj dom, byt či pozemok.

Takže tipérom môžeš byť aj Ty!

 

 

Aká je výška TIPÉRSKEJ ODMENY? 

Z praxe sa nám osvedčilo deliť sa s tipérom tak, že sme vyplatili do 10% z našej čistej provízie. Premietnuté do čísiel, to môže predstavovať sumu od 50 do 450 Eur. Nárok na odmenu vzniká, keď s majiteľom podpíšeme spoluprácu a jeho nehnuteľnosť aj reálne predáme. Samotná výška Tvojej odmeny závisí od toho, akú formu spolupráce sme mali.

 

Aká môže byť TIPÉRSKA SPOLUPRÁCA? 

Sú dva typy: 

A) len posunutie kontaktu na osobu, ktorá predáva

- tu len posunieš kontakt nám a o viac sa nestaráš, v tomto prípade je ale výška odmeny určite nižšia vzhľadom k tomu, že celý predaj je viac-menej v našej réžií

- výška odmeny: 50 - 100 Eur

 

B) kontaktovanie a dohodnutie sa s osobou Tvojím aktívnym pričinením, tzn. Ty si ten, kto majiteľa presvedčí a dohodne, aby dal nehnuteľnosť predávať len nám.

- výška odmeny: 150 - 450 Eur 

V závislosti od toho aký chceš mať príjem, môžeš nám tipy posúvať PRAVIDELNE(pravidelný príjem) alebo JEDNORAZOVO(jednorázová odmena).

Je to len na TEBE!

 

Kedy je odmena za tip VYPLÁCANÁ? 

Odmena sa vypláca po ukončení celého obchodného prípadu, tzn. v momente kedy je podpísaná kúpna zmluva a vyplatená celá kúpna cena.

 

KTO MÔŽE BYŤ tipérom? 

Tipérom môže byť každý. Môžeš byť študent, mamička na materskej dovolenke, dôchodca, právnik, predavačka, kaderníčka, nechtárka. Ktokoľvek kto pozná ľudí, stretáva sa s nimi, komunikuje a nebojí sa výziev. 

 

   SI TO TY? 

 

Pošli nám vyplnený formulár a my sa s Tebou spojíme!