Referencie

⭐⭐⭐⭐⭐

Ing. Lenka Štochová

Absolútne odporúčame služby tejto realitnej kancelárie. Musíme vyzdvihnúť, že tak ako pani Strapcová, tak aj pán Kuna nám veľmi dopomohli k tomu splniť si sen o novom bývaní. Prístup je naozaj profesionálny, seriózny, férový. Makléri boli veľmi milí a s veľkou ochotou nám neváhali vyhovieť v našich požiadavkach. Vysvetlili nám všetky podrobnosti, vyriešili za nás potrebné papierovačky a tak pre bola pre nás kúpa bytu jednoduchá záležitosť. Aj pri vzniknutí menších problémov sme sa stretli s promtným riešením danej situácie, za čo sme veľmi vďační. Ďakujeme za skvelú spoluprácu.

Ing. Ľubomír Šiška

Ak hľadáte spoľahlivú, zodpovednú, ústretovú a vždy dobre naladenú realitnú maklérku, tak je to Mária Strapcová. Vie skvele poradiť, všetko vybaviť. Ďakujeme za predaj bytu. Si maklérka s veľkým "M" (:

Ing. Lenka Obertová

Ďakujem za skvelý, profesionálny, seriózny prístup, rýchle jednanie, férovosť, spoľahlivosť, zastrešenie všetkých detailov, ochotu, príjemný prístup. Mojou úlohou bolo len podpísať papiere, o všetko sa pani Strapcová s pánom Kunom postarali za mňa.V ysvetlili mi všetky podrobnosti ohľadom zmluvy. Vrele ich odporúčam každému, kto potrebuje predať, kúpiť, prenajať, dom či byt . ?

Magdaléna Lacková

Máte dobrú reklamu medzi ľuďmi a to je lepšie ako neoverená recenzia na internete. Aj keď som doteraz nemal skúsenosť s realitkou, bol som dosť opatrný, ale dnes už viem, že som vybral správne. Vážime si Váš profesionálny a ľudský prístup. Radi sa zase na Vás obrátime. Veľmi ochotná, zodpovedná, dôsledná, vždy pripravená riešiť vzniknutú situáciu priateľským a profesionálnym prístupom.

Martin Forgáč

Vrelo odporúčam realitnú maklérku, ktorá bola neuveriteľne ochotná a zodpovedná. Snažila sa vyriešiť všetky naše požiadavky a bola nápomocná pri celom procese. Jej profesionalita a ústretovosť boli vynikajúce a sme veľmi radi, že sme ju mali ako nášho realitného makléra. Určite odporúčam každému, kto hľadá skvelú službu v oblasti realít.

Martin Reguly

,,Veľké poďakovanie Majke Strapcovej za jej prácu  no hlavne ,,ľudský prístup,,! Predaj našej nehnuteľnosti bol náročný, no išla do toho s trpezlivosťou a profesionálnym prístupom. Niekedy neochota alebo zaujatosť úradnikov...starostu ju neodradila, práve naopak, takže krok po kroku sme to zvládli. Ušetrila nám kopu času a aj stresu, pomohla nám. Informovala o každej jednej zmene, priebehu ohľadom obhliadok, predaja atď. ...práca ju baví :) Touto cestou prajeme veľa úspechov, veľa klientov. Ešte raz ďakujeme a odporúčame."    Jana a Tomáš

Jana Čierna, Tomáš Mäsiar

Spokojnosť odporúčam :)

Matej Kočalka

Príjemný a profesionálny prístup.

Lukáš Barnas

Pani Strapcovú môžem len doporučiť .Všetko na 100 %. Úžasná spolupráca som rada že som ju našla. Držím palce nech jej ten elán zostane stále.

Iveta Hiršová

,,Veľmi sme boli spokojní s touto realitnou firmou, ale aj s pani Strapcovou. Ďakujem veľmi pekne za ústretovosť, poradenstvo, láskavosť flexibilitu, profesionálnosť a ľudskosť. Nech sa Vám a vašej firme naďalej darí. Odporúčame všetkými 10!"

Denisa Vorčáková

,,Chcem sa touto cestou poďakovať za profesionálny a veľmi ochotný prístup a pomoc pri sprostredkovaní kúpy domčeku ??Ďakujem Mária Ertel Strapcová ❤️"

Viera Svitková

,,Perfektná spolupráca s pani Strapcovou. Absolútna profesionalita, neustále informovanie a spätná väzba."

Mgr. Martina Gejdošová

Boli sme s Vašou firmou a konkrétne s Vami veľmi, veľmi spokojní. Ďakujeme veľmi pekne za všetko. Za poradenstvo, za ústretovosť, ochotu, láskavosť, informovanosť. Určite odporučíme Vás a Vašu firmu našim známym.

Pani Furgaláková

Chcela by som vyjadriť veľkú spokojnosť s Majkou Strapcovou, ktorá mi pomáha prenajímať garsónku a vyrieši vždy všetko za mňa. Nájomcov som osobne ani raz nestretla, kompletne všetko za mňa vyrieši vždy Majka. Nemusím robiť s potencionálnymi záujemcami prehliadky , zháňat niekoho , kto mi urobí zmluvy, dokonca aj počas celého trvania nájmu vždy riešila a rieši za mňa všetko Majka ... odporúčam určite všetkým , ktorí si vážia svoj čas a nervy :)

Andrea Mičáňová

Pani Strapcovú by som odporučil osobám, ktoré majú seriózny záujem o kúpu či predaj ich nehnuteľnosti alebo poradenstvo v oblasti realít. Jej prístup bol korektný po všetkých stránkach - profesionálne jednanie, zdvorilá komunikácia, ochota riešiť vzniknuté problémy aj mimo pracovnej doby, pružnosť a flexibilita, disponibilita odbornými znalosťami, odborná pomoc pri riešení situácií s katastrom, s pôvodným majiteľom, bytovým spoločenstvom, niekoľkoročná skúsenosť v oblasti realít.

Peter Hencovský