Referencie

Služby realitnej kancelárie p. Strapcovej sú poskytované na profesionálnej úrovni, musím vysloviť spokojnosť počas celého procesu kúpy nehnuteľnosti. Odporúčam určite využiť služby a budete spokojní tak, ako som bol ja ?

Vladimír Meško

Pani Strapcová je seriózna pani, vrelo odporúčam všetkým zákazníkom. Spolupráca pri predaji bytu bola na profesionálnej úrovni. Ďakujem.

Igor Kvietok

Odporúčam, rýchle a milé jednanie, ústretovosť a ochota pomôcť so všetkými náležitosťami pri kúpe bytu.

Lucia Irsáková

Veľmi pekne ďakujem pani Strapcovej, že nám zo všetkým pomohla, odporúčam.

Elena Chovancová

Majka Strapcová je jednoducho úžasná realitná maklérka. Je to človek na tom správnom mieste. Baví ju to. Všetko ohľadom kúpy nášho bytu dotiahla do konca, podrobne nás informovala o každom kroku. Ďakujeme Ti Majka. Stanko a Janka

MUDr. Janka Vilčeková, Ing. Stanislav Vilček

⭐⭐⭐⭐⭐

Ing. Lenka Štochová

Absolútne odporúčame služby tejto realitnej kancelárie. Musíme vyzdvihnúť, že tak ako pani Strapcová, tak aj pán Kuna nám veľmi dopomohli k tomu splniť si sen o novom bývaní. Prístup je naozaj profesionálny, seriózny, férový. Makléri boli veľmi milí a s veľkou ochotou nám neváhali vyhovieť v našich požiadavkach. Vysvetlili nám všetky podrobnosti, vyriešili za nás potrebné papierovačky a tak pre bola pre nás kúpa bytu jednoduchá záležitosť. Aj pri vzniknutí menších problémov sme sa stretli s promtným riešením danej situácie, za čo sme veľmi vďační. Ďakujeme za skvelú spoluprácu.

Ing. Ľubomír Šiška

Ak hľadáte spoľahlivú, zodpovednú, ústretovú a vždy dobre naladenú realitnú maklérku, tak je to Mária Strapcová. Vie skvele poradiť, všetko vybaviť. Ďakujeme za predaj bytu. Si maklérka s veľkým "M" (:

Ing. Lenka Obertová

Ďakujem za skvelý, profesionálny, seriózny prístup, rýchle jednanie, férovosť, spoľahlivosť, zastrešenie všetkých detailov, ochotu, príjemný prístup. Mojou úlohou bolo len podpísať papiere, o všetko sa pani Strapcová s pánom Kunom postarali za mňa.V ysvetlili mi všetky podrobnosti ohľadom zmluvy. Vrele ich odporúčam každému, kto potrebuje predať, kúpiť, prenajať, dom či byt . ?

Magdaléna Lacková

Máte dobrú reklamu medzi ľuďmi a to je lepšie ako neoverená recenzia na internete. Aj keď som doteraz nemal skúsenosť s realitkou, bol som dosť opatrný, ale dnes už viem, že som vybral správne. Vážime si Váš profesionálny a ľudský prístup. Radi sa zase na Vás obrátime. Veľmi ochotná, zodpovedná, dôsledná, vždy pripravená riešiť vzniknutú situáciu priateľským a profesionálnym prístupom.

Martin Forgáč

Vrelo odporúčam realitnú maklérku, ktorá bola neuveriteľne ochotná a zodpovedná. Snažila sa vyriešiť všetky naše požiadavky a bola nápomocná pri celom procese. Jej profesionalita a ústretovosť boli vynikajúce a sme veľmi radi, že sme ju mali ako nášho realitného makléra. Určite odporúčam každému, kto hľadá skvelú službu v oblasti realít.

Martin Reguly

,,Veľké poďakovanie Majke Strapcovej za jej prácu  no hlavne ,,ľudský prístup,,! Predaj našej nehnuteľnosti bol náročný, no išla do toho s trpezlivosťou a profesionálnym prístupom. Niekedy neochota alebo zaujatosť úradnikov...starostu ju neodradila, práve naopak, takže krok po kroku sme to zvládli. Ušetrila nám kopu času a aj stresu, pomohla nám. Informovala o každej jednej zmene, priebehu ohľadom obhliadok, predaja atď. ...práca ju baví :) Touto cestou prajeme veľa úspechov, veľa klientov. Ešte raz ďakujeme a odporúčame."    Jana a Tomáš

Jana Čierna, Tomáš Mäsiar

Spokojnosť odporúčam :)

Matej Kočalka

Príjemný a profesionálny prístup.

Lukáš Barnas

Pani Strapcovú môžem len doporučiť .Všetko na 100 %. Úžasná spolupráca som rada že som ju našla. Držím palce nech jej ten elán zostane stále.

Iveta Hiršová

,,Veľmi sme boli spokojní s touto realitnou firmou, ale aj s pani Strapcovou. Ďakujem veľmi pekne za ústretovosť, poradenstvo, láskavosť flexibilitu, profesionálnosť a ľudskosť. Nech sa Vám a vašej firme naďalej darí. Odporúčame všetkými 10!"

Denisa Vorčáková

,,Chcem sa touto cestou poďakovať za profesionálny a veľmi ochotný prístup a pomoc pri sprostredkovaní kúpy domčeku ??Ďakujem Mária Ertel Strapcová ❤️"

Viera Svitková

,,Perfektná spolupráca s pani Strapcovou. Absolútna profesionalita, neustále informovanie a spätná väzba."

Mgr. Martina Gejdošová

Boli sme s Vašou firmou a konkrétne s Vami veľmi, veľmi spokojní. Ďakujeme veľmi pekne za všetko. Za poradenstvo, za ústretovosť, ochotu, láskavosť, informovanosť. Určite odporučíme Vás a Vašu firmu našim známym.

Pani Furgaláková

Chcela by som vyjadriť veľkú spokojnosť s Majkou Strapcovou, ktorá mi pomáha prenajímať garsónku a vyrieši vždy všetko za mňa. Nájomcov som osobne ani raz nestretla, kompletne všetko za mňa vyrieši vždy Majka. Nemusím robiť s potencionálnymi záujemcami prehliadky , zháňat niekoho , kto mi urobí zmluvy, dokonca aj počas celého trvania nájmu vždy riešila a rieši za mňa všetko Majka ... odporúčam určite všetkým , ktorí si vážia svoj čas a nervy :)

Andrea Mičáňová

Pani Strapcovú by som odporučil osobám, ktoré majú seriózny záujem o kúpu či predaj ich nehnuteľnosti alebo poradenstvo v oblasti realít. Jej prístup bol korektný po všetkých stránkach - profesionálne jednanie, zdvorilá komunikácia, ochota riešiť vzniknuté problémy aj mimo pracovnej doby, pružnosť a flexibilita, disponibilita odbornými znalosťami, odborná pomoc pri riešení situácií s katastrom, s pôvodným majiteľom, bytovým spoločenstvom, niekoľkoročná skúsenosť v oblasti realít.

Peter Hencovský