Kto som

Mária Strapcová

V osobnom živote som mamou, manželkou, sestrou, dcérou a priateľkou. To určuje aj moje životné priority. A keď si nájdem čas aj na seba venujem sa športu alebo dobrej knihe. 

Čo ma priviedlo k práci makléra? 

V mojom predošlom zamestnaní som v istom momente pocítila stagnáciu a stereotyp. A tak som dala výpoveď a nechala to na osud. Hľadala som prácu, kde môžem využiť svoju kreativitu, každým dňom sa posúvať ďalej, a tiež prácu, kde nebudem viazaná časom. Našla som a stala som sa maklérom. No i keď je to práca flexibilná, je treba mať každý deň na zreteli, že so slobodou ide ruka v ruke aj zodpovednosť a disciplína. No i napriek tomu, pôsobím v realitách už šesť rokov, stále ma baví a napĺňa, a ako sa mnoho ľudí sťažuje nato, že už je pondelok alebo kedy už bude konečne piatok, tak ja s tým problém doteraz nemám, a stále sa do práce teším či je piatok či sviatok. 

Za úspech v tejto práci pokladám fakt, keď sú moji klienti na konci spokojní. To znamená, že im musím na 100% poskytnúť informovanosť, profesionalitu, odbornosť, precíznosť, zodpovednosť, podporu počas komplikácií a najdôležitejší aspekt toho celého - ľudský prístup. Práve preto ma práca realitného makléra skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. 

A prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj či kúpu nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom a kúpou nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať a byť na neho sám. Ani Vy!

Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na Vašej spokojnosti. A taktiež dbám na svoje dobré meno a povesť. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne zaujíma, neváhajte mi napísať alebo zavolať. Veľmi rada sa s Vami stretnem a pri dobrej káve si môžeme prejsť všetky Vaše otázky či požiadavky.

0 rokov skúseností v odbore
0 klientov
0 realizovaných transakcií