V realitách som od roku 2017. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom. Práve to je pre Vás garanciou, že predáte alebo kúpite nehnuteľnosť kvalitne a bezpečne   s  mojou 100%-nou podporou.  

 Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej   úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram   Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom - predať   Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

 Prečo vznikli tieto stránky?

 Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je   všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím,   prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v   rozhodovaní a že si pre predaj či kúpu nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu...

 Za každým predajom a kúpou nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je   dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani Vy!

 Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na Vašej spokojnosti. A taktiež dbám na   svoje dobré meno a povesť. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

 Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie zaujíma, potrebujete radu alebo pomoc s predajom či kúpou,  neváhajte   ma  kontaktovať. Veľmi rada sa s Vami stretnem.