Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Tilia Resort - Vodná perla Oravy

Popis nehnuteľnosti

Objavte váš sen s Tilia Resort

Reality STRAPCOVA vám s hrdosťou predstavuje exkluzívny projekt Oravy - hotelový komplex s 72 apartmánmi, ktoré vám ponúknu nielen luxus a pohodlie, ale aj priamy vstup na idylické jazero. Každý apartmán je navrhnutý s ohľadom na moderný životný štýl v dokonalom spojení s prírodou, poskytujúc vám všetko, čo potrebujete pre dokonalý odpočinok.

 Elegantná architektúra

V spolupráci so skúsenými architektmi a dizajnérmi vytvoril investor unikátne bývanie, kde každý detail bol starostlivo premyslený, aby spĺňal vaše najvyššie štandardy. 

 Investícia do budúcnosti

Nezmeškajte príležitosť investovať do štýlového apartmánu v Tilia Resort, kde sa snúbi možnosť pasívneho príjmu z prenájmu a zhodnotenia vašej investície s možnosťou tráviť nezabudnuteľné dovolenky.

 Príťažlivá lokalita

Rezort umiestnený v srdci prírody ponúka neopakovateľnú atmosféru a prístup k širokému spektru aktivít. Objavte krásu okolitej prírody a užite si každý moment vo výnimočnom prostredí.

 Neobmedzené možnosti

Užívajte si komplexné služby vrátane aquaparku, wellness, športovísk a gastronomických zážitkov. Tilia Resort je miestom, kde nuda nemá šancu a zábava je na každom kroku.

V Tilia Resort ponúkanom našou realitnou kanceláriou nájdete miesto, kde sa každý deň stane dobrodružstvom a každá noc príbehom.

Príďte a zažite neopakovateľnú atmosféru plnú relaxu, zábavy a luxusu.

 

Typy apartmánov

 

APARTMÁNY A

Apartmánové domy situované priamo na brehu jazera. Dispozične ich tvoria dva 2 izbové  apartmány, jeden na 1.nadzemnom a druhý na 2.nadzemnom podlaží.  S rozlohou 65,10 m² a 51,13 m² vám každý z apartmánov ponúka kuchyňu spojenú s obývacou miestnosťou, spálňu a kúpelňu.    

Apartmán na 1.nadzemnom podlaží disponuje priestrannou terasou so súkromným vstupom do jazera. Apartmán na 2.nadzemnom podlaží naproti tomu ponúka balkónovú terasu s nádherným výhľadom.  

 apartment_a    

APARTMÁNY B

Apartmánové domy B sú situované priamo na brehu jazera so severozápadnej strany. Dispozične ich tvoria už štyri 2 izbové  apartmány, dva na 1.nadzemnom a dva na 2.nadzemnom podlaží.  S rozlohou 52,01 m² a 46,79 m² vám každý z apartmánov ponúka opäť kuchyňu spojenú s obývacou miestnosťou, spálňu a kúpelňu. 

Apartmány na 1.nadzemnom podlaží disponujú priestrannou terasou so súkromným vstupom do jazera. Apartmány na 2.nadzemnom podlaží naproti tomu ponúkajú balkónovú terasu s nádherným výhľadom, no naviac ponúkajú aj priestrannú kúpeľňu s úchvatným výhľadom priamo na vodnú hladinu. 

 apartment_b 

 

APARTMÁNY C

Apartmánové domy C sú situované mimo brehu jazera. Dispozične ich tvoria opäť štyri 2 izbové  apartmány, dva na 1.nadzemnom podlaží sú s bezbariérovým prístupom a ďalšie dva na 2.nadzemnom podlaží.  S rozlohou 48,31 m² a 45,21 m² vám každý z apartmánov ponúka opäť kuchyňu spojenú s obývacou miestnosťou, spálňu a kúpelňu.  

Tieto apartmány sú ďalej od jazera, zato sú bližšie k rezortným službám a parku.  Na svoje si teda prídu tí z vás, ktorí vyhľadávajú pokojnejšie prostredie a zeleň. Ideálna voľba pre rodiny s deťmi. 

c-ortho-1024x576

 

 

 

A ako sa hovorí, lepšie vidieť ako stokrát počuť či prečítať. Preto je vám k dispozícii VZOROVÝ APARTMÁN, kde sa môžeme stretnúť, aby ste na vlastné oči videli to, čo tu opisujeme.

Dohodnúť OBHLIADKU vzorového apartmánu 

 

Kontaktujte nás, stretnime sa, porozprávajme sa...

Neoľutujete!

Videoprehliadka

Cena

Cenník ako aj podrobné informácie o projekte dostanete priamo v našej realitnej kancelárii. 

Kontakt

maja_web_vizitka_ciernamartin_web_vizitka_cierna

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF