Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Rodinný dom typu okál Párnica

Realitná kancelária Márie Strapcovej si Vám exkluzívne dovoľuje predstaviť na predaj dom - “okál” v obci Párnica. 

Popis nehnuteľnosti

Obec sa nachádza 8 km teda 10 minút na západ od Dolného Kubína. Nájdete tu potraviny, materskú škôlku, kostol, stavebniny a zubného lekára. 

 

Rodinný dom na pozemku o výmere 502 m2 sa skladá z dvoch podlaží a podkrovia, spolu 7 obytných izieb, zo zastavanou plochou 117m2. 1. podlažie je murované a 2. podlažie je okál.

Okál je ľudové označenie typizovaných montovaných drevostavieb. Systém bol zakúpený od nemeckej firmy OKAL – Otto Kreibaum aus Lauenstein, z ktorej vznikol ľudovo okál.  

 

Nehnuteľnosť má malú terasu  a vymenené okná na 2. podlaží. Je v pôvodnom stave, ideálna na vytvorenie domova podľa Vašich predstáv. V dome je kúrenie tuhým palivom na ekohrášok a teplo je rozvádzané radiátormi a zabezpečuje ho  nový kotol.  Na ohrev vody je využívaný tiež nedávno menený nový bojler. Dom je pripojený na obecný vodovod, má vlastnú žumpu a je tu aj možnosť pripojiť sa k plynu.

Strecha je sedlová zo strešnou krytinou Bramac, kde sa dá vybudovať podkrovie. 

 

Na pozemku sa okrem nehnuteľnosti nachádza dreváreň a letná kuchyňa. 

Pre lepšiu predstavu sme si pre Vás pripravili 3D virtuálny staging(ako by mohol dom vyzerať po rekonštrukcii), ktorý nájdete tu

 

Zaujala Vás ponuka? 

Kontaktujte nás!

 

3D scan

CENA

126 000 EUR

Kontakt

realitny_makler_vizitka_web_7

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF