Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Útulná chalupa v srdci Zázrivej

 

Vitajte v pokoji a obklopení prírodou! 

Predstavujeme vám nádhernú chalupu nachádzajúcu sa v malebnom prostredí Zázrivej.

S veľkým potešením vám prinášame túto oázu pokoja, ktorá teraz čaká na nových majiteľov, aby si ju zamilovali rovnako, ako sme to urobili my.

Popis nehnuteľnosti

Táto pohodlná a útulná chalupa sa nachádza na pozemku s výmerou 954 m2, kde sa skutočne dá dýchať voľne. S 82 m2 zastavanej plochy a dvoma podlažiami, ponúka dostatok priestoru pre celú rodinu. So 4 izbami, kuchyňou a kúpeľňou sa tu budete cítiť ako doma.

 

Chalupa si na seba v roku 2010 obliekla nový kabát čiastočnej rekonštrukcie, vrátane výmeny strechy a vodovodných rozvodov. Jej drevená fasáda, zateplená sklenou vatou, spolu so sedlovou plechovou strechou a drevenými oknami, vytvára šarmantný vzhľad, ktorý vás zaujme už na prvý pohľad.

 

Nech svieti slnko, trblieta sa sneh zimného rána, alebo jeseň prináša svoje farebné odtiene, z každého okna chalupy budete mať úžasný výhľad. S pripojením na vodu, žumpu a elektrinu, ako aj možnosťou vykurovania elektrinou alebo krásnym krbom, budete mať komfort a pohodu počas celého roka.

 

A to nie je všetko! K chalupe patrí aj časť zadných stavov, ktorá pridáva na autenticite a charizme tejto nehnuteľnosti. Prístup k chalupe je jednoduchý a zabezpečený cez parcelu s vecným bremenom pre prechod a prejazd. Chalupa je navyše na liste vlastníctva evidovaná ako rodinný dom, čo znamená, že jej kúpu viete financovať aj cez hypotekárny úver. 

 

Ak milujete slnečné dni a pokojný život, budete nadšení týmto slnečným a rovinatým pozemkom, ktorý je aj domovom potôčika len kúsok od vášho prahu. 

Zázrivá je známa svojou turistickou krásou, čo z tejto chalupy robí nielen úžasné miesto na oddych, ale aj skvelú investíciu na rekreačné i trvalé bývanie.

 

Táto chalupa nie je len o stenách a streche, je to o pocite príjemného domova. A najlepšie na tom je, že je voľná ihneď - stačí si priniesť len svoje sny a túžby.

 

Neváhajte a príďte si túto očarujúcu chalupu pozrieť na vlastné oči. Kontaktujte nás dnes a dajte sa vtiahnutť do zimného objatia pohodlia, alebo letného zátišia, podľa vašich predstáv. Táto chalupa je pripravená vás privítať doma! ???

3D scan

CENA

160 000 Eur

Kontakt

realitny_makler_vizitka_web_7

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF