Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Byty na predaj Liptovská Teplá

Realitná kancelária Márie Strapcovej Vám poskytuje na výber z 1, 2 a 3 izbových bytov s pridanou hodnotou.

 

Popis nehnuteľnosti

Máme pre Vás skvelú ponuku bytov v obci Liptovská Teplá. Realitná kancelária Márie Strapcovej Vám poskytuje na výber z 1, 2 a 3 izbových bytov s pridanou hodnotou. Nachádzajú sa v krásnom prostredí, pričom bytový dom pozostáva z 8 samostatných bytov a na predaj je vrámci 3 troch bytových domov ešte 14 bytov.

Byty majú vynikajúcu dispozíciu. Pozostávajú zo zádveria, obývacej izby spojenej s kuchyňou, WC, kúpeľne a samostatných izieb. Pohodu a komfort zabezpečujú balkóny na poschodí a terasy na prízemí. Navyše, ku každému bytu prislúchajú dve parkovacie miesta. Každý byt má samostatný vchod. 

Byt si môžete zakúpiť v dvoch variantoch. Buď ako HOLOBYT alebo ako KOMPLET. Cena zahŕňa množstvo výhod: kvalitné podlahové krytiny, moderné vybavenie kúpeľní a WC, plastové okná s trojsklom, elektrické podlahové vykurovanie so zónovým termostatom a oveľa viac. Okrem toho sú v každej izbe svietidlá či dátové a TV rozvody.

Byty sú využiteľné na celoročné bývanie, ale aj na rekreačné účely. Pri variante - rekreačný prenájom a relatívne nízkej obsadenosti sa váš zisk vie dostať na približnú sumu aj nad 13.000 Eur ročne. 

Obec je situovaná len 10 km od Ružomberka, v srdci turisticky atraktívneho Dolného Liptova. V okolí sú kúpele Lúčky, Bešeňová, Tatralandia, lyžiarske strediská Jasná a množstvo turistických chodníkov. Poloha je ideálna pre milovníkov letných aj zimných športov.

Nenechajte si ujsť túto skvelú investičnú príležitosť a pre viac informácií nás určite kontaktujte na telefónnych číslach Mária Strapcová 0911 499 441 alebo Samuel Kuna 0949 223 926 !

 

CENA

DOHODOU

Kontakt

realitny_makler_vizitka_web_7

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF