Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Luštica Bay - Apartmány pri Jadrane

Vitajte v zálive Luštica, ocenenej magickej destinácii, ktorá vás láka objavovať, skúmať a spájať sa s dramatickou krásou Čiernej Hory.

Popis nehnuteľnosti

Zátoka Luštica je podmanivou a stále objavovanou destináciou, ktorá je domovom rôznych živých komunít, z ktorých každá odráža iný životný štýl.

 

Architektúra zálivu Luštica sa harmonicky spája s prírodou a rešpektuje kultúrne korene Čiernej Hory, pričom ponúka súčasný moderný dizajn a funkčnosť. Ponúka tri rôzne časti projektu tzv. štvrte. Každá štvrť má svoj vlastný charakter a je bohatá na prémiové ponuky,  luxusný životný štýl a vybavenie, vďaka čomu je Luštica Bay ideálnou voľbou pre investorov. 

Hlavným zámerom developera v zátoke Luštica je budovanie komunít a ich prepojenie s prírodou a tým sa definícia nehnuteľnosti ako takej v Čiernej Hore posúva ďalej. Kultivácia umenia života rešpektovaním rôznych životných štýlov je to, o čo sa developer snaží týmto projektom prostredníctvom premyslene vytvorených štvrtí v zálive Luštica. 

Zažite harmonickú zmes prírody a komunity!  Zažite jedinečný životný zážitok v podmanivej krajine Čiernej Hory.

 

JEDNOTLIVÉ ČASTI PROJEKTU: 

 

Užite si úžasný výhľad na pobrežie v Marina Village

Objavte úžasné výhľady na pobrežie plné života v Marina Village. Marina Village je srdcom a dušou zálivu Luštica. Táto živá a pulzujúca štvrť, postavená na veľkolepom pozadí šumivého Jadranského mora, ponúka nádhernú promenádu s množstvom barov a reštaurácií a lifestylových predajní spolu s detským klubom a ihriskom. Toto nádherne navrhnuté nábrežie stelesňuje ducha pobrežného životného štýlu v celej svojej kráse.

Dostupné typy nehnuteľností v tejto časti projektu: apartmány, spravované byty, mestské domy, vily

 

Zažite dynamickú zmes obytných a obchodných priestorov v štvrti Centrale s jeho rušnými ulicami lemovanými obchodmi, reštauráciami, kaviarňami a námestím Piazza. Centrale sa má stať spoločenským epicentrom zálivu Luštica a už pomaly ožíva. Plánujú sa obytné budovy, škola, banka, požiarna služba a ďalšie a okolie je ideálne pre rodiny a ľudí, ktorí hľadajú ďalšiu nehnuteľnosť na investíciu alebo len vlastné dovolenkové sídlo.

Obytné, obchodné a verejné priestory harmonicky splývajú s okolitou krajinou a ponúkajú živú komunitu, ktorá zahŕňa aj bežný spoločenský život. 

Tvorte si nezabudnuteľné spomienky so svojou rodinou a postavte si dom v srdci mesta v Centrale.

Dostupné typy nehnuteľností v tejto časti projektu: Apartmány

 

Objavte Peaks, prvú rezidenčnú golfovú štvrť Čiernej Hory, ktorá ponúka jedinečnú príležitosť na bývanie. Peaks je doteraz najsofistikovanejšia štvrť v zálive Luštica a čoskoro bude domovom prvého golfového ihriska v Čiernej Hore. Peaks, roztrúsená medzi krásou prírodnej krajiny, poskytuje vzrušujúce golfové zážitky svetovej úrovne v krajine, ktorá sa môže pochváliť výhľadom na nábrežie z každej jamky, či už na Jadranské more alebo majestátny záliv Boka.

Staňte sa súčasťou najnovšej európskej golfovej destinácie a sofistikovaného bývania.

Dostupné typy nehnuteľností v tejto časti projektu: vily, rodinné domy a apartmány

 

V zátoke Luštica máte možnosť vybrať si perfektný apartmán, dom či vilu, podľa vlastných preferencií a túžob.

 

Obráťte sa na nás v prípade záujmu! Máme pre vás pripravené množstvo zaujímavých materiálov a samozrejme aj ceny jednotlivých nehnuteľností. 

Videoprehliadka

CENA

INFO V RK

KONTAKT

maja_web_vizitka_cierna

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF